Lato w mieście czyli Żarcie na kółkach w Bezogródku – konkurs – AKTUALIZACJA: wyniki konkursu

W najbliższy weekend do Krakowa po raz kolejny zjadą się food trucki aby świętować lato w mieście w Bezogródku. Organizatorem wydarzenia jest Żarcie na kółkach. Oprócz 30 food trucków, przewidziane są również dodatkowe piknikowe atrakcje: sporty miejskie, strefa dla dzieci, swap party i wiele innych (szczegóły na stronie wydarzenia na Facebooku). Wśród wystawców znajdziecie tych dobrze już znanych i lubianych z Bezogródka, a także: Burrito in loveFrancuska RobotaFRODO BurgerHambshopLa Chica SandwicheriaMomo-Smak Kuchnia Tybetańskatuk tuk i wielu innych. Tym razem do rozdania mamy jeden karnet, który upoważnia Was do wizyty w czterech food truckach.

Kraków - Żarcie na kółkach Lato w mieście - Bezogródek

Aby mieć szansę na wygranie karnetu wystarczy odpowiedzieć na zadanie konkursowe:

Wymyśl slogan reklamowy dla food trucka, który chciałbyś odwiedzić w ten weekend w Bezogródku.

Osobę, która najciekawiej (według naszej całkowicie subiektywnej opinii) zareklamuje swój wybór, nagrodzimy karnetem. Na odpowiedzi czekamy do środy, 6 lipca 2016, do godziny 20.00. Ogłoszenie wyników nastąpi jeszcze tego samego wieczoru, a szczęśliwemu zdobywcy karnetu podamy instrukcje jak odebrać nagrodę. Odpowiedzi należy udzielać w komentarzach do poniższego wpisu. Prosimy również o podanie maila, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcą.

AKTUALIZACJA 6 lipca 2016
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.
Po obradach dwuosobowego jury, w osobach Widelca i mojej, postanowiliśmy nagrodzić karnetem na Żarcie na kółkach Olę za slogan reklamowy: Miłość przemija, głód nigdy. Burrito in love. 

Olu, Sprawdź proszę maila, bo wysłaliśmy Ci instrukcje jak odebrać nagrodę.

Oli gratulujemy wygranej, a wszystkich czytelników bloga zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które pojawią się już niedługo.