Żarcie na kółkach w Bezogródku czyli konkurs – AKTUALIZACJA: Ogłoszenie wyników

Już w najbliższy weekend do Krakowa znów zjadą food trucki z całej Polski. Tym razem, aby nasycić żołądki swoje kroki skierować powinniście do Bezogródka przy Piastowskiej 20. Czekać tam na Was będzie grupa ponad trzydziestu food trucków. Jak piszą organizatorzy: „będzie coś dla mięsożerców i roślinożerców, będzie słodko, słono, pikantnie i łagodnie. Do tego chill i muzyka.”  Na zlocie zaprezentują się między innymi: American Food Truck (burgery – również wege, frytki), Calavera (kuchnia meksykańska), Carnitas Food Truck (burrito i tacos z duszoną wieprzowiną), Fragola (owoce w czekoladzie), Francuska Robota (naleśniki na słodko i słono – również wege), Funky Donkey Cafe (kawa), Jadło na Kółkach (hot-dogi), Kill Grill (burgery i kanapki), Królleski Burger (burgery),  Mafiosso Food Truck (burgery), Mam Ramen (zupy i ramen burgery), Momo Smak (tybetańskie pierożki na parze), Na Rowerze (kawa i czekolada), Pan Baton (lody), Panczo (burrito i tacosy), Papuvege (wege burgery i quesadille), Parowóz (azjatyckie pierożki na parze i zupy), Pizza Truck (pizza z mobilnego pieca), Real Greek (grecki fast food), Shakewave Truck (owocowe i warzywne shake’i), Smoke BBQ (kanapki z wołowiną i wieprzowiną), Sushi Rolka(sushi), Waffiez (holenderskie wafle i naleśniki), Zapieksownia (zapiekanki).

Kraków - Bezogródek - Żarcie na kółkach

Dzięki uprzejmości organizatorów, mamy dla Was do rozdania 5 karnetów na tę imprezę. Jeden karnet upoważnia do odwiedzenia 5 food trucków (wybranych losowo przez organizatora). Aby mieć szansę na wygranie karnetu wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania konkursowe:

  1. Wymień co najmniej dwa food trucki, które na stałe stacjonują w Krakowie i wezmą udział w Żarciu na kółkach w Bezogródku.
  2. Który z food trucków spoza Krakowa powinien na stałe zagościć w naszym mieści i dlaczego?

Osoby, które udziela prawidłowej odpowiedzi na pierwsze pytanie i najciekawiej uzasadnią swój wybór w pytaniu drugim, nagrodzimy karnetami. Na odpowiedzi czekamy do środy, 4 maja 2016, do godziny 19.00. Ogłoszenie wyników nastąpi jeszcze tego samego wieczoru, a szczęśliwcom podamy instrukcje jak odebrać nagrody. Odpowiedzi należy udzielać w komentarzach do poniższego wpisu. Prosimy również o podanie maila, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

AKTUALIZACJA 4 maja2016
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.
Po obradach dwuosobowego jury, w osobach Widelca i mojej, postanowiliśmy nagrodzić karnetami na Żarcie na kółkach następujące osoby:

Dianę – za świetny wierszyk;
Ewę – bo też jesteśmy ciekawi lodów molekularnych;
Anna – za współdzieloną tęsknotę za tapas;
Olga – bo tez kochamy Beef Brothers i philly cheesesteak;
Roki – za to, że chce sprawić by kobiety nie miały ochoty na awantury, mężczyzn omijała frustracja, a krakowianie byli szczęśliwi i uśmiechnięci.

Sprawdźcie proszę maila, bo wysłaliśmy Wam instrukcje jak odebrać nagrodę.

Zwycięzcom gratulujemy wygranej, a wszystkich czytelników bloga zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które pojawią się już niedługo.