Podaruj radość na święta czyli konkurs

Święta to szaleństwo zakupów, ubierania choinki i unoszących się wspaniałych zapachów w kuchni. To czas radości i obdarowania najbliższych tym co najlepsze. Z tej okazji, wraz z portalem where2B oraz redakcją wydarzysie.pl przygotowaliśmy dla Was konkurs! Pokażcie nam co sprawia Wam radość i włączcie  się do zabawy.

Kraków - where2b - Bull Dog Bar - konkurs #podarujradość

Co trzeba zrobić? Zrób zdjęcie, które pokaże coś co Cię raduje i wywołuje uśmiech na Twojej twarzy. Następnie wrzuć je na swoje konto na Instagramie. Otaguj je odpowiednio #podarujradość i oznacz @where2Bkrakow. 28 grudnia wybierzemy najradośniejsze zdjęcie, którego autor wygra voucher do wykorzystania w Bulldog Barze.

 

where2B to Przewodnik po Życiu nocnym Miasta, który powstał w Krakowie w 2007 roku. Od tego czasu where2B rozrosło się do internetowego serwisu społecznościowego where2B.org, drukowanego „Przewodnika po Życiu Nocnym” wydawanego dwa razy do roku oraz serwisu randkowego 2 Meet. Uruchomiliśmy aplikację mobilną dla użytkowników oraz aplikację mobilną dla managerów i klubów, służące optymalizacji działań PR-owych. Naszym ostatnim działaniem było uruchomienie systemu sprzedaży biletów on-line oraz badanie tajemniczego klienta.